piątek, 8 lipca 2011

535. Action Redaction 7/11

Lipcowe AR powstawało w niezbyt przychylnych warunkach: miałem na głowie zamieszane związane z zakończeniem roku szkolnego i wystawą. Do wydania przygotowałem mało rysunków (w piśmie znalazło się ich 5), więc rachunek jest prosty: jeszcze mniej w piśmie i w niewykorzystanych. Ale po kolei :)

Czego uczą nas gry
Listy od czytelników, które są odpowiedzią na artykuł pod tym samym tytułem (z "CDA" 6/11; były nawet jakieś niewykorzystane: cz. 1 i cz. 2). Tekst obnaża stereotypy przedstawione w grach. Temat ten mógłbym ilustrować na okrągło ;)

Refleksje rozmaite
Wynurzenia na temat cen gier. Szczypta ekonomii, garść filozofii ;) Trochę też dostało się wydawcom- jak kantują nas przy zakupie gry i jak wychodzą na swoje...


Wiedźmin z bety
Echa pierwszej na świecie recenzji drugiego Wiedźmina w "CDA". Głos krytyczny, choć nie racjonalny. Plus marudzenie na edycję kolekcjonerską gry (ja nie narzekam- no, może oprócz tego, że gra mi nie chodzi :P...).

Minecraft
O tym, jak twórca "Minecrafta" przychylnie wypowiada się na temat piractwa i o tym, dlaczego "CDA" to drukuje... Teoria_spiskowa_mode_ON: może to redakcja też namawia do piracenia?

W przyszłym miesiącu będzie lepiej: zrobiłem 20 rysunków do AR i równie tyle do innego projektu ;) Spoko, sporo nie wejdzie :P...

3 komentarze:

 1. W sumie 40 rysunków? Miałeś wenę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rysunki świetne. Ciekawi mnie tylko, którego recenzenta umieściłeś na 4 rysunku. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam wszystkich (wreszcie zdecydowałem się na zarejestrowanie tu). :P
  40 rysunków? Musiałeś być natchniony. =)
  A z powyższych najbardziej podoba mi się ostatni.

  OdpowiedzUsuń