czwartek, 14 lipca 2011

538. Prasówka

Lipcowo, letnio, leniwie... Czas jednak na podsumowanie publikacji jeszcze z okresu pracowitości :P
"CD-Action" 7/11
W numerze 11 rysunków w 3 różnych działach.

W "Action Redaction" 5 rysunków. Mój ulubiony jest z gry "Angry Birds", ale i Klara w grobowcu też jest OK ;) Niewykorzystane już widzieliście.
W "Na Luzie" 2 rysunki- jeden z pochodzi z serii "Klara, Zygmunt i zombie", drugi jest grafiką z Pac-Manem.
Ponadto ilustrowałem tekst czytelnika "Kto kupuje gry- świat widziany oczami sprzedawcy". W artykule wykorzystano 5 rysunków, jeden niewykorzystany umieściłem na blogu.
Do kolejnego numeru zrobiłem ok. 50 ilustracji (AR i ilustracje do artykułu). Już mam sygnały, że sporo nie wejdzie do pisma :P
Ożywiła się nieco "Gazeta Kościerska", która w kilku ostatnich numerach zamieściła moje rysunki. Szkoda, że bez podpisu, umowy, wcześniejszej informacji...
Nadal można oglądać wystawę "Chała na wysokościach" w Galerii Zielonej (Gdańsk)- rysunki wiszą do końca lipca. Nadal mam miłe wspomnienia z wernisażu. Trafiły się nawet pamiątki ;)

Nie cichną echa słynnego już witacza. O projekcie napisało "Życie Kaszub" (6/11).

Medialne zamieszanie wokół projektu wykorzystał także nowo powstały lokalny portal "Monitor Kościerski". Szkoda, że twórcom strony zabrakło dobrej woli i poszli po najmniejszej linii oporu: artykuł jest nieciekawy, nic nie wprowadza do tematu, na dodatek podrzuca fałszywe tropy (cóż, opozycja...).

LINK
Odniosłem wrażenie, że bardziej zależało redakcji na komentarzach, które miały pojawić się pod wpisem... Wiecie, że powstają kawały o witaczu? Szkoda, że jeszcze nie są śmieszne... Redakcja umieściła także swoją satyrę...

LINK
Ponadto odwiedzający stronę mogli (i chyba nadal mogą) wziąć oddać swój głos w ankiecie.

LINK
Co ciekawe, glosować można było kilku(nasto)krotnie...
A moje oświadczenie ciągle takie samo...
W dzisiejszym numerze "Gazety Kościerskiej" (27/11) znajdziemy wywiad z wójtem Gminy Kościerzyna, panem Grzegorzem Piechowskim. Jest pytanie o witacz...Mam nadzieję, że ta dziwna moda na krytykowanie witacza właśnie się zakończyła...

3 komentarze:

  1. Wywiad z wójtem bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że zamknie usta wszystkim hejterom. Zamiast krytykować, może w końcu ktoś zadziała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uważam, że przeciwnicy Pańskiego witacza najbardziej cieszyli by się z 4-ro metrowego krzyża, lub pomnika jezusa. Olać ich, mieli możliwość stworzenia swojego projektu, ale nie skorzystali. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Najbardziej zastanawia mnie gdzie ci ludzie widzą podobieństwo w Twoich rysunkach i tych od PO. Chyba tylko w kolorystyce.

    OdpowiedzUsuń