niedziela, 12 grudnia 2010

294. Smugglerki 2010

Wczoraj na Forum Actionum odbyła się coroczna wirtualna impreza, podczas której wyróżnia się najlepszych forumowiczów. Każda z kategorii Smugglerków (bo tak nazywa się ta impreza) to inna dyscyplina, inny rodzaj aktywności.
Miałem przyjemność wykonywać rysunki do 14 kategorii. Każda z grafik miała w prosty sposób ilustrować daną kategorię. Wyjściowym pomysłem na każdy z rysunków była ramka, która miała eksponować charakterystyczne atrybuty, dzięki którym nagrodzeni zostali zapamiętani. Mimo użycia ramki rysunek nie był zamkniętą całością (jak to było w latach poprzednich). Nie powiem, ciekawie to wyglądało... Powstało prawie 30 rysunków, pokażę dzisiaj te ciekawsze.
Najlepszy avatar

Charakterystyczny

Przekraczanie granic

Wyróżnienie specjalne

Sygnaturka

Szkoda, że tym razem na potrzeby gali nie obrobiono rysunku (tak jak to było w ubiegłym roku) i wyróżnieni otrzymali gołe rysunki.
Miałem przyjemność brać udział w pierwszej części gali. Było świetnie! Nie mogę doczekać się kolejnej edycji...

4 komentarze:

 1. Nie pasuje mi tu słowo 'najlepszych', no ale cóż może to zazdrość. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. @melon - narzekasz, to jest tak jak z polityką ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. FA - to były czasy, gdy psiało się tam bardzo często ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. "Sygnaturka" fajnie wygląda - pasuje to dość mocno do mojego profilu na FA :D - zwłaszcza ten wykrzyknik wysoko "ulokowany" - bardzo fajnie przedstawia stosunek moderacji do moich sygnaturek - moderacja jest fe na FA! :D :D :D :D :D :D :D

  Napisane przez: Dawid

  OdpowiedzUsuń