piątek, 10 grudnia 2010

292. Prasówka

Grudzień jest bardzo bogaty jeśli chodzi o publikacje moich rysunków. Po przerwie oba tygodniki regionalne ("Kurier Bytowski" i "Gazeta Kościerska") zaczęły drukować rysunki. Póki co tylko w tym drugim tytule ilustruję także artykuły (w obu dodatkowo pojawiają się inne rysunki w dziale "Humor", obok krzyżówki). Niewykorzystane rysunki z "GK" regularnie pokazuję na blogu.
Warto dodać, że w tym miesiącu oba tygodniki zamieściły obszerne artykuły na temat wystawy w Gdańsku, przy okazji przybliżając moją osobę ;)
W "Inżynierze Budownictwa" (12/10) wyjątkowo dwa rysunki: jeden o programach komputerowych wspomagających pracę inżynierów, drugi- typowo świąteczny.

Niewykorzystane w tym numerze prace poznacie w przyszłym tygodniu.
O niespodziance, jaką zgotował magazyn "CD-Action" fanom Klary już wspominałem. Teraz ogólnie o wszystkich rysunkach.

W "Na Luzie" 3-kadrowy strip z Klarą. Tak, tak- świąteczny ;) W "Action Redaction" 6 rysunków ilustrujących listy napływające do redakcji. Te niewykorzystane już powinniście znać, ja polecam mój ulubiony.

Warto dodać, że jeszcze w tym miesiącu (21 grudnia) ukaże się kolejny numer "CD-Action", ale w tej chwili nic jeszcze nie wiadomo o jego zawartości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz