niedziela, 8 maja 2011

460. Projekty, projekty...

Ostatni miesiąc obfitował w ciekawe wyzwania graficzne. Jedne przhttp://www.blogger.com/img/blank.gifyniosły wymierne korzyści, inne zaskoczyły totalna klapą. Jak w życiu...
Projekt koszulek dla studentów Politechniki Warszawskiej w Płocku
Jedną grafikę z tego projektu już widzieliście. Grupa studentów poprosiła mnie o wykonanie kilku grafik, które mogłyby być użyte na koszulkach wykorzystanych podczas tegorocznych Juwenaliów.
Niestety, projekt nie wyszedł poza obszar planowania i przygotowania grafik. Powód: brak kasy na wykonanie samych koszulek(choć dla mnie była to działalność non profit).
Koszulki na mejker.pl
Bardziej komercyjnym projektem jest udział w zaproszeniu przez admihttp://www.blogger.com/img/blank.gifnistratorów strony Mejker.pl.

Zasady zabawy są proste: wykonuje projekt koszulki, załączam go na stronie, a użytkownicy głosują. Najciekawszy (ten, który ma najwięcej głosów) przechodzi do etapu realizacji (koszulki można zamawiać na stronie).
Link do profilu: TUTAJ.
Rysunki dla maturzystów
Grupa maturzystów (i moich byłych uczniów ;)) z Kościerzyny poprosiła o wykonanie karykatury katechety, która miała być przekazana na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Poniżej- niewykorzystany projekt.

Czekam na obiecaną bajaderkę, pensum za projekt ;)
Zygmunt na szkoleniu u Wiedźmina
To najświeższy z projektów, którym na gorąco już się popisywałem. Seria jest na tyle spontaniczna, że nie było już sensu przesyłać jej do redakcji "CD-Action", więc najprawdopodobniej wkrótce pojawi się na stronie głównej pisma. Po podserii "Klara na szkoleniu Wiedźmina" (ukazała się przy okazji premiery pierwszego "Wiedźmina") czas na uzupełnienie jej- tym razem wiedźmińskie szkolenie przejdzie towarzysz Klary, Zygmunt...
Poniżej- rysunek z profilu fejsbukowego Klary.

W najbliższym numerze "CD-Action" (we wtorek w sprzedaży) oprócz standardowych rysunków w AR i NL zawitam także do artykułu enkiego pt. "Czego uczą nas gry?". Do tego tekstu wykonałem 19 ilustracji (niewykorzystane pokażę już wkrótce). Pomysł musiał się spodobać w redakcji, bo już dostałem zamówienie na ilustracje do kolejnego tekstu.
Ponadto kończę lipcowe AR, męczę się nad ekstremalnymi tematami do 2 kolejnych numerów "Inżyniera Budownictwa" i planuje temat najbliższej wystawy. Jest co robić...

2 komentarze:

  1. Nie mogę się doczekać najnowszego CDA z dwóch powodów, recki Wiedźmina i dużej porcji Twoich rysunków ;)
    BTW, a co za jakieś dziwne linki poprzecinały tekst?

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że to będzie duża porcja rysunków :)

    OdpowiedzUsuń