środa, 20 kwietnia 2011

439. Prasówka

Kwiecień nie był tłusty pod względem publikacji, choć w tym miesiącu rysowałem bardzo dużo (efekty tej pracy- zapewne niedługo).

W „Inżynierze Budownictwa’ tylko jeden rysunek- rysunek kurczaczkiem ;) mam już hardkorowe tematy aż do wydania wakacyjnego.
Urodzinowy numer „CD-Action” też nieco jałowy- w AR tylko 5 rysunków (niewykorzystane oglądaliście?), w NL- jeden odcinek serii „Klara, Zygmunt i zombie”. Szkoda, bo miałem przygotowane rysunki wielkanocne. Mają ukazać się na stronie…


Na koniec rysunek pewnego projektu- możecie zgadywać o co chodzi ;)

8 komentarzy:

 1. Tak między bogiem a prawdą... Marku... CD-Action zrobiło Cię po prostu w jedno wielkie "jajo" - to smutne :( i denerwujące za jednym, ponieważ "obiecują", że będzie więcej Twoich rysunków w piśmie, a tu... jajo. Nieładne jest to ze strony redakcji CDA, ponieważ myślę, że zaczyna u Nich wdzierać się "polityka" i to nie tylko w takiej sferze... :S

  Jestem ciekaw czy w końcu dojdzie do tego, że w CDA - nie będzie w ogóle Twoich rysunków, Marku, bo mogliby to wytłumaczyć "obsuwą i deadlinem takim, że jak stąd do Krakowa i z powrotem..." - Nie... nie wiem o co już chodzi z tym, lecz jak w czasopiśmie zawsze jest więcej różnorakich reklam (nie tylko tych promujących gry), a mniej Twoich rysunków, to w końcu chyba wyjdzie tak, że będziesz musiał powiedzieć CDA "pa pa" i ciekawe co Oni wtedy zrobią - wiem, że muszą mieć kasę na robienie pełniaków i etc., lecz taka jest o tym moja krytyka... (ostra trochę, no ale to krytyka)

  Pozdrawiam
  HNSM21 z FA

  OdpowiedzUsuń
 2. A tak apropos drugiego obrazka:

  Alchemik?
  Alchemia?

  Kojarzy mi się też z książką Adama Przechrzty,"Chorągiew Michała Archanioła", którą to czytałem... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba na siłę szukasz teorii spiskowych tam, gdzie ich nie ma ;) Rysunki wielkanocne przygotowywałem w styczniu- lutym. Może dlatego nich w redakcji zapomniano, bo wtedy jeszcze nikt nie myślał o Wielkanocy?
  Na szczęście jest Internet, blog, FA- niewykorzystane rysunki pokażę ;)
  Nie mogę rywalizować w piśmie z reklamami- wiadomo czego będzie więcej to nie powinniśmy mieć żalu.
  Na pocieszenie dodam, że ostatnio ilustrowałem dla CDA dodatkowy materiał. Fajnie to nawet wyszło, więc może coś zobaczycie za miesiąc…


  A jeśli chodzi o drugi komentarz- bardziej mi chodziło o projekt, w którym użyto ten rysunek 9bądź nie, nie mam informacji zwrotnej).

  OdpowiedzUsuń
 4. Zajęcia z browarnictwa, tak około IV rok Biotechnologii. Projekt tanków do fermentacji piwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy, jesteś dość blisko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Koszulka na juwenalia, nie chciałam od razu psuć zabawy;)

  OdpowiedzUsuń
 7. No proszę, ktoś z zainteresowanych tutaj wpada :P Dopowiedz resztę, m.in. jak stoi zaawansowanie prac i czy kilka sztuk dostaniemy na jakiś blogowy konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dobry rysunek bardzo dobry

  OdpowiedzUsuń