piątek, 26 listopada 2010

272. Warsztaty

Dawno nie miałem okazji prowadzić warsztatów, więc uległem spontanicznej propozycji i przyjechałem do gościnnego Bytowa ;)
Na zaproszenie swojej wychowawczyni, pani Renaty Bukowskiej, poprowadziłem dzisiaj spotkanie w Zespole Szkół Ekonomiczno- Rolniczych w Bytowie dla uczniów drugiej klasy liceum profilowanego. Warsztaty uzupełniały temat na zajęciach informatycznych związany z obróbką grafiki i szeroko pojętym DTP.


Moją rolą było opowiedzenie zebranym o swoich współpracach z różnymi pismami i o samym rysowaniu. Na koniec pobawiliśmy się na żywo w kalambury- to było coś! Było bardzo sympatycznie i tylko szkoda, że młodzież (i ja;)) tak późno się rozkręciła.
Zainteresowani otrzymali pamiątkowy rysunek z autografem ;)
Kolejne warsztaty (tym razem już nie tak spontaniczne ;)) na początku przyszłego roku, ale już w Kościerzynie. Tym razem dla młodzieży gimnazjalnej.
Do Bytowa też jeszcze wrócę...

7 komentarzy:

 1. I jak im szło w kalamburach? Była impreza do 22? :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, ze wszystkim zamknęliśmy się w jednej godzinie ;) Kalambury były całkiem inne, bardzo ciekawe doznanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciągnie wilka do lasu!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sprawa takie warsztaty! :) Zazdroszczę tym uczniom ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy serdecznie za spotkanie, mimo krótkiego czasu jaki nam przysługiwał na te warsztaty, było bardzo wyczerpująco i sympatycznie. Myślę, iż zachęci to nas do rozszerzenia naszego hobby w tym kierunku, chociażby do czytania czasopisma "CD-Action"
  Pozdrawiam w imieniu klasy K. Żywitzki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Było naprawdę świetnie, niezapomniane wrażenia i te kalambury.. ;) Klasa dziękuje za rysunki. Buziaki od dziewczyn ;** Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 7. O, widzę, że i "zadanie domowe" było :) Pozdrawiam całą klasę!

  OdpowiedzUsuń