niedziela, 20 marca 2011

407. Prasówka

W tym miesiącu ukazał się urodzinowy numer "CD-Action" (to już 15 lat!) z tej okazji ukazało się tam nieco więcej rysunków.

Do tego numeru miałem przygotować kilka urodzinowych grafik z Klarą i nową odsłonę podserii "Klara w redakcji CDA". Grafiki się nie zmieściły, a szkoda...

Znalazło się za to miejsce na 4 odcinki komiksu z Klarą i Zygmuntem. Zmieniłem nieco koncepcję tradycyjnych odwiedzin Klary w redakcji. Tym razem główna bohaterka wraz ze swym towarzyszem cofa się o 15 lat by sprawdzić, czy współczesne growe tendencje sprawdziłyby się w przeszłości. Poniżej jeden z niewykorzystanych komiksów.

Kolejne niewykorzystane- wkrótce.
W powiększonym AR więcej niż standardowo rysunków. Tym razem redakcja oddała głos czytelnikom- to oni odpowiadają na zbiór pytań. Nie powiem, trudno się to ilustrowało. Cieszy fakt, że tych niewykorzystanych rysunków było mniej od wykorzystanych. Sami się przekonajcie (niewykorzystane).
Poniżej dwa najciekawsze.


W marcowym numerze "Inżyniera Budownictwa" wiosna i jeden rysunek.

Niewykorzystane już widzieliście (tu, tu i tu).
W ostatnim czasie nie ukazał się żaden rysunek w "Gazecie Kościerskiej". Zmienił się wydawca i najprawdopodobniej wcześniejsze założenia naszej współpracy. Czy to już koniec? Nie wiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz